Ogólne informacje

Konkurs „Rowerem do Pracy” jest organizowany przez Fundację Na Rowerze. Celem konkursu jest promowanie alternatywnych środków transportu – roweru – w codziennych przejazdach np. do/z pracy. Konkurs adresowany jest dla mieszkańców województwa pomorskiego.

Spośród zgłoszeń Komisja wybierze 5 najlepszych, najciekawszych prac konkursowych, które zostaną wykorzystane w publicznym filmiku promującym dojazdy rowerem do pracy. Na najlepsze prace czekają wartościowe nagrody.

Konkurs trwa od 26.05.2022 do 7.08.2022.

Wyłonienie zwycięzców nastąpi 18.08.2022.

Publikacja filmiku promującego dojazdy rowerem do pracy zaplanowana jest na 1.09.2022.

Na najlepsze prace konkursowe czekają następujące nagrody:

1. Wykład edukacyjny dla wskazanej przez laureata grupy (np. dla pracowników firmy w której pracuje) o wartości 900 zł.
  2. Kask rowerowy o wartości 500 zł ufundowany przez sklep i serwis rowerowy Rowersi.
  3. Kask rowerowy o wartości 500 zł dla osoby mieszkającej w Gdańsku – nagroda finansowana ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO w ramach Funduszu Nowy Akumulator Społeczny.

Jak wziąć udział

1. Nagraj filmik zgodny z tematem Konkursu i specyfikacją techniczną.
  2. Wydrukuj i podpisz oświadczenie, a jego skan załącz do zgłoszenia.
  3. Wyślij mailem zgłoszenie na adres konkurs@fundacjanarowerze.pl – w temacie podaj swoje imię i nazwisko, w treści zostaw link z którego Komisja będzie mogła pobrać film (np. dysk Google, serwis WeTransfer, itp).

Specyfikacja techniczna do filmu

długość filmu do 60 sekund

orientacja wideo pozioma

jakość filmu minimum 720p