Wycieczki rowerowe adresujemy dla rodzin z dziećmi, grupy znajomych a także indywidualnych cyklistów. To nie tylko świetna forma spędzenia wolnego czasu, ale także odkrycia nowych zakątków regionu. Podczas wycieczki poznasz także wybrane zagadnienia związane z bezpieczną jazdą na rowerze.

Dla kogo?

Dowolny typ roweru

Wszystkie typy roweru są akceptowalne: trekkingowy, górski, cross, gravel, szosowy a także ze wspomaganiem elektrycznym (uwzględnij zasięg na jednym ładowaniu).

Wiek uczestników

Musisz mieć ukończone 18 lat aby zabrać ze sobą pod opiekę dziecko. Warunkiem uczestnictwa dzieci jest ukończone 10 lat, posiadanie karty rowerowej i opieka osoby dorosłej.

Czego możesz się spodziewać?

4-5 godzin

Wycieczki planujemy na około 4-5 godzin i dystans około 30 km. Jeśli masz inne preferencje, opisz je w formularzu zgłoszeniowym. Wszystko w bardzo spokojnym, wycieczkowym tempie oraz z dużą ilością przerw na odpoczynek i rozmowy.

Nowe znajomości

Przewidujemy kameralne grupy liczące do 8 osób. Ostateczna liczba zależy od ilości zgłoszeń. Zapewniamy przestrzeń aby nawiązać nowe znajomości, które tak jak Ty – lubią spędzać wolny czas na dwóch kółkach.

Krajoznawczy charakter

Nie tylko dowiesz się jak jeździć rowerem bezpieczniej. To także szansa na odkrycie nieznanych zakątków regionu. Postaramy się poprowadzić Cię przez szlaki, o których istnienia dotąd nie znałeś/aś.

Trójmiasto i okolice,
szczególnie Gdańsk.

Wybrane weekendy.
Szczegóły na podstawie zgłoszeń.

Koszt

30 zł osoby dorosłe,
15 zł dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Zgłoś się!

Chcesz abyśmy zorganizowali dla Ciebie wycieczkę? Wyślij nam wiadomość!