Wykłady o tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego dla rowerzystów to naturalne uzupełnienie wiedzy przekazywanej przez nas podczas warsztatów na Rowerowych Lekcjach Jazdy. Rozmawiamy o tym jak bezpiecznie i przewidywalnie jeździć jednośladem – z korzyścią dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dla kogo?

Dla rowerzystów

Poznasz prawidłowe zasady jazdy rowerem w ruchu drogowym

Dla kierowców

Będziesz przygotowany/a na zachowania rowerzystów

Dla pieszych

Unikniesz niepotrzebnych nieporozumień z rowerzystami

Czego możesz się spodziewać?

90 minut

Wykład trwający do 1,5 godziny (w tym ok 15 minut na sesję Q&A) uzupełniony o praktyczne przykłady z życia wzięte w formie ilustracji, zdjęć, filmów.

Zdalnie lub Stacjonarnie

Jesteśmy elastyczni – spotkanie możemy poprowadzić w formie zdalnej (np. Teams, Zoom) lub stacjonarnie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Uniwersalna tematyka

To nie będzie kolejny nudny wykład. Przygotowaliśmy tematy na tyle uniwersalne, że zainteresują nie tylko rowerzystów.

Zapytaj o szczegóły!

Jesteś zainteresowany/a organizacją wykładu w Twojej firmie, organizacji, podczas wydarzenia? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy! W odpowiedzi otrzymasz szczegółowy plan wykładu i informację na temat dostępnych terminów i kosztu.

Zagadnienia wykładów

Temat wykładu: Bezpiecznie Rowerem w ruchu drogowym.

• listę uzupełnimy wkrótce…